İstanbul İşyeri Hekimliği Kursu

İŞYERİ HEKİMLİĞİ EĞİTİMLERİNİN MARKA İSMİ YENİ UZMAN AKADEMİ

İstanbul İşyeri Hekimliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimciler, geniş döküman arşivi, güleryüzlü eğitim danışmanlarımız ile iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimlerini vermekteyiz.

İşyeri Hekimi Kimdir?

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş, işyeri hekimliği belgesine sahip hekimdir.

İşyeri Hekimlerinin Nitelikleri Nelerdir?

İşyeri hekimi olarak görevlendirilecek hekimler, eğitim kurumları tarafından düzenlenen işyeri hekimliği eğitim programlarına katılmak ve eğitim sonunda Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce yaptırılacak sınavda başarılı olmak zorundadır. Kuruluş kanunlarında işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimlerini verme yetkisi bulunan kurum ve kuruluşları, üniversiteleri ve Çalışma ve Sosyal

Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce yetkilendirilen kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve özel hukuk tüzel kişileri eğitim kurumları olarak adlandırılır.

İstanbul İşyeri Hekimliği Kursu, İSG Eğitimi / İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu
İstanbul İşyeri Hekimliği Kursu

Eğitim Kurumu Olarak İstanbul Yeni Uzman

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi, bakanlığın belirlemiş olduğu şartları yerine getirerek gerekli izinleri alarak İşyeri hekimliği kursu alanında eğitimler düzenleyen bir eğitim kurumudur.

İşyeri Hekimliği Eğitimleri

Eğitim kurumumuz İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi kurs programlarını bakanlığın belirlemiş olduğu şekilde düzenlemektedir. İşyeri hekimliği eğitimleri uzaktan eğitim ve örgün eğitim başlıkları altında teorik eğitim ve pratik eğitim olarak düzenler

Bu eğitimlerin süreleri ise şöyledir:

Pratik Eğitimler;

Uzaktan Eğitim:  90 saat

Örgün Eğitim: 90 saat

Pratik Eğitim;

Staj Eğitimi: 40 saat olmak üzere 220 saat olacak şekilde düzenlenir.

Pandemi Döneminde Eğitim Modelimizi Değiştik

Eğitim kurumumuz pandemi kurallarını uyulmasına katkıda bulunmak amacıyla örgün eğitimleri de uzaktan eğitim modelinde olduğu gibi internet aracılığıyla yapmaya başlamıştır. İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin yüz yüze olarak da bilinen örgün eğitimlerini online sisteme taşımış olmasıyla, katılımcılarının internetin olduğu her yerden mesafe kavramını ortadan kaldırarak; kurslara katılmasına imkan sağlamıştır.

İşyeri Hekimliği Sınavları  

Bakanlığın yetkilendirmesi ile ÖSYM tarafından yapılan işyeri hekimliği sınavına girmek için öncelikle eğitim almak gerektiği gibi sınavda başarısız olunması halinde ise tekrar kurs almaya gerek yoktur.

Eğitim kurumumuz İstanbul İşyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’den eğitim alan kursiyerlerimiz sınavda başarısız olmaları halinde istekleri doğrultusunda sonraki sınava hazırlık amacıyla derslerimize misafir öğrenci statüsünde katılabilirler.

İstanbul İşyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi aracılığıyla eğitimini tamamlayan katılımcılarımızın, işyeri hekimliği sınavlarından da başarılı olması üzerine, bakanlık tarafından belirlenen işlemleri gerçekleştirerek işyeri hekimliği sertifikalarını almaları gerekir. Bakanlıktan işyeri hekimliği sertifikasını alan katılımcılarımız işyeri hekimi sertifikalarını aldıktan sonra işyeri hekimi unvanı ile görev yapmaya hazır hale gelirler.

Farklılığı Kalitesi Olan Eğitim Kurumu: İstanbul Yeni Uzman Akademi

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi, İş sağlığı ve güvenliği alanında düzenlediği eğitim programları ile 7 yılı geride bırakmıştır.

İşyeri hekimliği eğitimlerinizi İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi farkıyla alarak eğitim kurumumuzun sunduğu birbirinden değerli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Eğitimlerini, İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi farkıyla alan katılımcılarımıza sunduğumuz avantajlardan bazıları;

  • Sınav öncesi 60 saatlik soru çözüm programları
  • Ücretsiz konu anlatımı ve soru bankası kitapları
  • İngilizce ve Rusça eğitimlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin avantajları bunlarla da sınırlı olmamakla beraber, kurumumuzun sitenin ana sayfasında bulunan ‘‘ders notları’’ butonuna veya https://yeniuzmanakademi.com/is-guvenligi-ders-notlari linkine tıklayarak dijital ders notlarımızı indirebilirsiniz. Yine İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan ‘‘ İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatları’’ butonuna veya  https://yeniuzmanakademi.com/is-sagligi-ve-guvenligi-mevzuatlari linkine tıklayarak, alanınızla ilgili mevzuatları indirebilirsiniz. Üstelik der notları ve mevzuatları indirebilmeniz için İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin kursiyeri olmanıza da gerek yok. Herkes ücretsiz olarak indirebilir.

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi, Sosyal Medyada

Eğitim kurumumuz sosyal medya hesapları aracılığıyla katılımcılarına eğitim sonrası da destek olmak için yayında.  Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek iş sağlığı ve güvenliği alanındaki gelişmelerden haberdar olabileceğiniz gibi iş ilanlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’yi sosyal medyadan takip etmek için Akademi  https://www.facebook.com/taner.basol.311     ve https://instagram.com/yeni_uzmanakademi?igshid=j2kucvlxiut   linklerini tıklamanız yeterli olacaktır.